یکشنبه 31 اردیبهشت 1396  ساعت 19 و 09 دقیقه و 00 ثانیه    ویرایش: - -
نوع مطلب: روز نگاری ،

بن بستی در تحقق آرمان های ناب اسلام محمدی صلوات الله علیه و آله وجود ندارد.هر کس در هر جا هست همان جا را مرکز عالم بداند و محراب خدمت به مردم و کسب رضایت خدای متعال.

هر کسی که در انتخابات شرکت کرده است ماجور است و هر کس رای بیاورد فقط بار بزرگ مسوولیت را به دوش کشیده است.

عرصه برای خدمت به مردم فقط در مناصب سیاسی و دولتی خلاصه نمی شود.کشاورز و کارگر و کارمند و مهندس و طلبه و دانشجو و محقق و همه و همه برای خدمت کردن مسوولیت داریم با این تفاوت که دین شرعی مسولیت های اجتماعی به عهده مان نیست.

حق نداریم به مردم نسبت های ناجوانمردانه بدهیم اگر انتخابشان با سلیقه ما مخالف است و آنها را بی وفا یا طرفدار نجومی بگیران خطاب کنیم.

حق نداریم تحلیل مزخرفی بنویسیم که مثلا اگر فلانی این طور عمل می کرد چنین و چنان می شد.اگر فلان موضع را نمی گرفتیم چنین می شد یا چنین می شد.

در هر صورت چه آن ۲۳ میلیون ، و چه این ۱۶ میلیون از آحاد ملت ایران و با سلایق مختلف و پایبند به آرمان های انقلاب هستند که از امروز به خدمات هم محتاجند و همه ی راه های خدمت به همدیگر را پیش رو دارند و اعضای دولت و مناصب و احزاب و روزنامه ها و رسانه اقلیت محدودی هستند که نباید از خدای نکرده سرخوردگی یا غرور بعد پیروزی، خدمت رسانی کمتری داشته باشند.

انتخابات یک امر کوتاه مدت است.اما جهادفرهنگی و اخلاقی یک امر بلند مدت و تضمین کننده حیات انقلاب اسلامی.

کارهای بزرگ و ظفرهای بزرگتری پیش روست ان شاالله.

https://t.me/noughteh

   


نظرات()  
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مهدی ابراهیمی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic