یکشنبه 19 تیر 1390  ساعت 19 و 27 دقیقه و 22 ثانیه    ویرایش: یکشنبه 19 تیر 1390 ساعت 19 و 54 دقیقه و 04 ثانیه
نوع مطلب: روز نگاری ،

1- فعلا تا اطلاع ثانوی همه علما و مصلحین جامعه روی حجاب و عفاف تاکید دارند. ایضا طرح تفکیک جنسیتی که هر کس روزگاری دانشجو بوده باشد؛ حتما می داند که این طرح تفکیک دختران و پسران اساسا چه قدر شیرین است! الان خیلی ها فکر می کنند چه قدر در دانشگاه فساد اخلاقی است که الا و لابد باید دخترها از پسرها جدا شوند! فکرش رو بکنید دخترها و پسرها !! نه دانشجوها!! اون هم جلوی استاد!!!یعنی از کلاس که بیرون می آیند و در حیاط و راهرو ها و کافی شاپ و ... اشکال ندارد مختط باشند ولی سر کلاس در حضور استاد حتما باید تفکیک شوند!
انشاءالله که زیر ساخت های لازم برای تفکیک دختران و پسران فراهم شود.

2- چند شبی هست روان خودمان را اساسا سپرده ایم به ساختمان پزشکان و جناب آقای دکتر نیما افشار و منشی هوشمند ایشان سرکار خانم شیرزاد ایضا کم کم به نتیجه میرسیم که دماغمان هم پولیپ دارد! در زندگی صنعتی وشهری که از صبح علی الطلوع باید بابت هر چیزی اعصابمان را خرد و خمیر کنیم ؛ چه چیز بهتر از خندیدن با اهل خانواده به قاب شیشه ای!
(...) غلط می زنیم و به حرف های بس حکیمانه خانم شیرزاد می خندیم و نمی دانیم که چه انتقادهای تند و و تیزی از خودمان می کند! انشاء الله که دریافت کنیم پیام های برنامه را ... ایضا دست مریزاد به سروش صحت که من اولین طنز سیاسی وی را در کاکتوس دیده بودم.

3- مختار نامه به انتهای خود رسیده است! ایرانی ها هم چنان وفادار به قیام مختار و کم کم خیانت جماعت کوفی! اعزام به عتبات عالیات دو برابر شد! راستی جای عباس قمر بنی هاشم "س"در مختار نامه خالی!

4- این همه مقدمه را برای نکته ی دیگری نوشته ام.مصیبت اینجاست:

بر اساس آمار وزارت ارشاد کمترین فروش محصولات فرهنگی " کتاب " بوده است!

   


نظر نگاری()  
hamsafar_shoma
چهارشنبه 22 تیر 1390 ساعت 00 و 35 دقیقه و 11 ثانیه
بالاخره یک مطلب خوب هم نوشتی جناب ابراهیمی
حصاری
دوشنبه 20 تیر 1390 ساعت 08 و 18 دقیقه و 58 ثانیه
درود بر شما
بسیار عالی
استفاده كردم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

مهدی ابراهیمی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic