با خوشنویس آقای مهدی قدوسی در سفر شاعران خراسانی به خلیل آباد آشنا شدم.
شهرستان خلیل آباد از بخش های تازه استقلال یافته شهرستان کاشمر و فرزندان هنرمند و ارجمندی دارد.
کتاب شعر ایشان به نام عطر های بی سر امسال منتشر شده است.

 امروز عید قربان ؛ مهمان ” سقای آب و ادب ” سید مهدی شجاعی شدم. عجب مهمانی با شکوهی وقتی ” امروز عید قربان ” دل و روحت را با قلم سبد مهدی شجاعی ” به شریعه ی فرات ببری. وقتی به فصل ” عباس زینب” رسیدم و ” قربانی شدن ” عباس ” را خواندم دیدم بی مناسبت هم این کتاب را نحوانده امسقای آب و ادب را باید با” اشک دیده” ورق بزنید.

بالاخره بعد از دو ماه ” بی وتن ” نوشته ی رضا امیرخانی را به پایان رساندم. دو ماه طول کشید چون واقعا چندبار کتاب را گذاشتم کنار که کتاب را نخوانم. تا صفحه ۸۰ واقعا یک ماه طول کشید چئن تا حال رمان مدرن نخوانده بودم. ولی بعد آن تازه داستان را متوجه شدم. وقتی موضوع را با عابس قدسی درمیان گذاشتم می گوید امیر خانی معتقد است این داستان را باید دوبار بخوانید.۲- ارمیا که در ” کتاب ارمیا” آخرین بار در ایام رحلت امام ره زیر دست و پا له شده بود… بعد آن ” ارمیا معمر ” در یک آشنایی با “آرمیتا” سر از ” آمریکا ” در می آورد.۳- این آشنایی در قطعه ۴۸ گلزار شهدا وقتی که قرار است ، گلزار شهدا را سامان دهی کنند؛ اتفاق می افتد.

۱ جانستان کابلستان رضا امیر خانی را به دست گرفته ام و صفحه های آن را به چشم. البته خوشبختانه این بار جز ۲۵ هزار و ۵۰ هزار خواننده نیستم. جز خواننده های ۱۰ هزار تایی چاپ دوم هستم.که البته چاپ اول کتاب فقط در نمایشگاه بین المللی کتاب عرضه شده است.۲ رضا امیرخانی این بار با همسر و لی جی (علی فرزند رضا) به هرات افغانستان سفر کرده است. کتاب هم فال است ؛ هم تماشا. هم کتاب خوانی است هم مسافرت به سال ۱۳۳۰ یا ۳۸ ایران. هرات را می گویم؛ به قول خود امیرخانی که تکه کلام کتابش ؛ جوان مردانی هستند این دیار …۳ این سفر از مشهد بعد تایباد و اسلام قلعه و بعد هرات خیلی اتفاقی وبدون برنامه ریزی قبلی شروع می شود.!

نامیرا ؛ باز تولید ادبیات داستانی اسلام  ۱ انتشارات نیستان به مدیریت سید مهدی شجاعی، کتاب نامیرا صادق کرمیار را برای مخاطبانش منتشر کرده که اکنون چاپ دوم آن است البته به سال ۱۳۸۹٫۲ داستان در ۳۳۶ صفحه به قلم آقای کرمیار روایت شده و ما باید برای خواندن این داستان که البته روایت آرامی دارد مبلغ ۶۰۰۰ هزار تومان پرداخت کنیم.البته کلا انتشارات نیستان از بقیه گران تر است! قضیه فیل و جور هندوستان است…۳ کوتاه داستان را برایتان خواهم نوشت

 

 

 

Template Design:Dima Group